Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/narartt/domains/narart.com.tr/public_html/wp-includes/functions.php on line 4139 Orhan Doruk - NARARTNARART
<>

Orhan Doruk

DSC_1778

Godilbah Orhan Doruk memuru ile kökenli Gümüşhane köyünde olduğu gibi, bir ailenin ilk çocuğu olarak 1940 yılında Trabzon'da doğdu. Samsun'da kamu hizmetinin büyük aile nedeniyle. Orhan Tepe Ortaokulu 14 yaşındaki Kodak 6x9 kutu makinesi ile ilk fotoğraf çekimi başladı, altı yıl içinde tamamladı.

1963 yılında postanede memur olarak çalışan, hayatının girdi. Gemlik ve İnegöl görev yaptıktan sonra Visual profesyonelce çalıştı Ekonomik Bülten ',' Posta 've' ',' ',' 'son', 'Günaydın', 'Tan içinde Ofset 1968 Web yılında 1965 yılında Balıkesir'de yerleşti Hide and Seek önce sonra gazetede bir amatör olarak.

1970 yılında PTT sivil hizmet son vererek, profesyonel fotoğrafçılık oldu. 1972 yılından bu yana profesyonel bir gazeteci olarak çalıştı.

1998 yılında, ilk reklam ajansı, Balıkesir 'Ajans kurmuştur. Birçok yerel gazetenin yönetiminde bulundu.

Üçü kişisel fotoğraf da dahil olmak üzere birçok karma sergiye katıldı.

Nedeniyle mesleğe Orhan iki şarkı TRT arşiv şarkı bestelenmiş şiirleri bir kitapta adına Türkiye "Hayat Sokaklarında" Aynı zamanda yüzde 90 olarak zirveye gezen.

Ayvalık ve Orhan Doruk ile fotoğrafçılık severler, Filiz DORUK evlidir. 3 çocuk ve 2 torun sahibidir.

curious by recode.